Ana sayfa

Henan Yowo Industrial Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Henan Yowo Industrial Co., Ltd 2015 yılında, bir endüstri ve ticaret entegrasyon şirketi olarak, birleşik üretim ve dış ticaret işini birlikte kurulmuştur.

 

Yowo Industrial, sıkı kalite kontrol sistemi, gelişmiş üretim hattıyüksek kaliteli ürünler sağlamak.Biz esas olarak uzmanlaştıkalüminyum levha, alüminyum bobin, alüminyum folyo, ayna cilalı alüminyum levha, damalı alüminyum levha, alüminyum şeritler, alüminyum folyo gıda kapları vb..

 

Ürünlerimiz mimari dekorasyon, ışık kutusu reklamcılığı, gıda ambalajlama, aydınlatma, güneş reflektörleri, otomotiv iç ve dış dekorasyon, iç dekorasyon, ev aletleri, tüketici elektroniği, petrol rezervleri, tabelalar, isim levhaları, çantalar, baskı, el sanatları, mobilya alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ve diğer endüstriler.

 

Şimdiye kadar yurtiçi ve yurtdışından iyi bir itibar kazandık, ürettiğimiz yüksek kaliteli ürünler sayesinde giderek daha fazla müşteri bizi tanımaya başlıyor.

 

Alüminyum ürünlere ihtiyacınız varsa, lütfen şimdi bizimle iletişime geçin!Bize yakın gelecekte güvenilir tedarikçiniz olma şansı verin!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2015 - Henan Yowo Industrial Co., Ltd ilk kuruldu

 

2015 - Kuruluşumuzdan sonraki ay ilk siparişimizi aldık.

 

2016-2017 - Alüminyum ürünlerimiz Kuzey Amerika, Güneydoğu Asya, Güney Asya, Güney Amerika, Orta Doğu, Kuzey Avrupa vb. Ülkelere ihraç edilmiştir.

 

2017-2019 - Alüminyum ürünlerimiz tüm dünyada 20'den fazla ülkeye ihraç edildi!Ve daha fazla müşteri firmamızla uzun vadeli iş ilişkileri kurdu!

 

2020 - Yowo Industrial, işbirliği yaptığımız müşterilerimize yüz maskesi gönderdi, müşterilerimizin Covid-19 ile savaşmasına yardımcı olmak için 100.000'den fazla parça ücretsiz olarak gönderildi!

Henan Yowo Industrial Co., Ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : YOWO

No. Çalışanları : 20~80

Yıllık satış : 1000000-5000000

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 80% - 90%